Profesjonalna zabawa biznesowa to rzecz jasna kluczowy element odpowiadającego na potrzeby kursantów wykładu biznesowego czy projektu rozwojowego. To właśnie z tej przyczyny trenerzy potrafią poświęcić naprawdę sporo dni nad zaprojektowaniem autorskiej zabawy szkoleniowej. A gdy już to zrobią chcą zastrzec prawa autorskie tak by w przyszłości dzierżawić i franczyzowac swój utwór. Zarobki z tego typu działalności mogą często siegać trzystu tysięcy złotych w skali roku. Rzecz jasna musimy założyć haracz dla fiskusa. Mimo wszystko to są spore pieniądze. Tak bardzo są to atrakcyjne zarobki, iż kilkuset wykładowców w naszym kraju żyje wyłącznie z udustępniania innym symulacji.
W portalu Goldenline odbywa się w tej chwili gorąca dyskusja w której menedżerowie HR wymieniają się uwagami w temacie niewiadomego aczkolwiek rzecz jasna nieudowodnionego plagiatu. Dialog i wymiana argumentów toczą się w forum dedykowanego opiniom o Training Partners
Analizowane wątki rozedrgały emocje debatujących specjalistów do spraw szkoleń. Co drugi ekspert ma w oparciu o zaledwie parę informacji jednoznaczne kategoryczne wnioski. Analizowane są możliwości przewodu w sądzie. Warto przejrzeć się debacie.
A tak na boku – temat licencji i certyfikacji ćwiczeń menedżerskich jest stary jak historia i nie ma w literaturze jednoznacznego rozstrzygnięcia. Szkoleniowcy ealizujący szkolenia menedżerskie, warsztaty handlowe czy wyjazdy integracyjne mają szereg kontrowersji prawnych. Również prawodawstwo unijne nie nasuwają jednoznacznych rozstrzygnięć.
Zapraszamy do debaty.

Categories: Handel

Comments are closed.Najciekawsze wpisy:

Wytwornice wody lodowej

Posted on sty - 2 - 2014

Komentowanie nie jest możliwe